Zimní zahrady se sklem v rámu

Zimní zahrada se sklem v rámu vyniká svým zpracování a elegantním designem. Na výběr je z celoročního či sezónního provedení. Jedná se o vlastní výrobu a provedení lze zvolit zcela na míru. Jednotlivé stěny se dají snadno odsunout. Zastřešení je možné vybrat ze skleněného či polykarbonátového materiálu

Jaké jsou možnosti provedení?

  • Sezónní zimní zahrada s nepřerušovaným tepelným mostem je ideální pro pěstování květin a občasné posezení.
  • Celoroční zimní zahrada s přerušovaným mostem nabízí dobře izolované plochy s akumulační schopností. Tím jsou zaručený prakticky nulové teplotní ztráty. Dělají tak z této luxusní zimní zahrady plnohodnotný obytný prostor, kde je radost relaxovat, bavit se i pracovat.
  • Kromě typových řešení stavíme také zimní zahrady na míru

ZANIA - vytoužená zimní zahrada za dostupnou cenu 

ZANIA je typizováná zimní zahrada se sklem v rámu. Konstrukci tvoří kvalitní a bezúdržbové hliníkové profily. Obvodové stěny zimní zahrady mohou být posuvné či fixní, a to se skleněnou anebo polykarbonátovou výplní. Výsledkem spojení těchto materiálů a elegantního designu je stavba, která okamžitě upoutá pozornost a přesto dokonale ladí s jakoukoliv architekturou. Proto je vhodná jako zimní zahrada ke zdi domu. Své místo nalezne také u komerčních objektů.

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

terasa