Zimní zahrady stavebnicové

 vindema

vindema2

Levná zimní zahrada, kterou postavíte sami

Stále ještě nemáte zastřešenou verandu? Líbí se vám hliníkové zimní zahrady a pergoly, ale nechcete platit za montáž?

Postavte si u domu kombinaci obojího - montáž zvládnete svépomocí ve dvou - bez složitých příprav a zkušeností. Už za několik hodin si tak vychutnáte první chvíle v pohodlí své nové zimní zahrady.

 

 

 

Stavebnicová zimní zahrada z hliníku zaujme i svým jednoduchým, ale modením designem. Snadno tak ladí s každým domem a zahradou. 

Dokonalý výhled ven a osvětlení prostoru zimní zahrady zajistí krystalicky čiré obvodové panely z prakticky nerozbitného akrylátu. A stejně tak i polykarbonátové zastřešení, které vás ochrání před letním deštíkem a dalšími rozmary počasí.

Oba materiály mají účinný UV filtr. To znamená, že může pršet, foukat vítr i sněžit, přesto vám nic nezabrání relaxovat a užívat si příjemné chvilky, které vám posezení v zimní zahradě přináší. Další velkou výhodou je, že hliníkové zimní zahrady jsou v podstatě bezúdržbové a mají dlouhou životnost a 10letou záruku. A potěší i dostupná cena. 

 

Více informací na tel.: 840 810 810 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Chcete stavebnicovou zimní zahradu? Objednejte si ji na e-shopu v sekci Levné zimní zahrady