Zimní zahrady stavebnicové

Stále ještě nemáte zastřešenou verandu? Líbí se vám hliníkové zimní zahrady a pergoly, ale nechcete platit za montáž? Postavte si u domu kombinaci obojího. Montáž zvládnete svépomocí ve dvou, bez složitých příprav a zkušeností. Už za několik hodin si tak vychutnáte první chvíle v pohodlí své nové zimní zahrady. 

Stavebnicová zimní zahrada z hliníku zaujme i svým jednoduchým, ale modením designem. Snadno tak ladí s každým domem a zahradou. Dokonalý výhled ven a osvětlení prostoru zimní zahrady zajistí krystalicky čiré obvodové panely z prakticky nerozbitného akrylátu. A stejně tak i polykarbonátové zastřešení, které vás ochrání před letním deštíkem a dalšími rozmary počasí.

Nízká cena a dlouhá životnost

Oba materiály mají účinný UV filtr. To znamená, že může pršet, foukat vítr i sněžit, přesto vám nic nezabrání relaxovat a užívat si příjemné chvilky, které vám posezení v zimní zahradě přináší. Další velkou výhodou je, že hliníkové zimní zahrady jsou v podstatě bezúdržbové a mají dlouhou životnost a 10letou záruku. A potěší i dostupná cena. 

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

vindema2

Zobrazit parametry