Zimní zahrady celoroční

Naše celoroční zimní zahrady charakterizuje kvalitní konstrukce, tepelná izolace v kombinaci s vytápěním a prosklené fixní i posuvné stěny. A stejně tak elegantní vzhled. 

Zimní zahrady pro celoroční užití realizujeme na míru vašim potřebám, přáním a finančním i prostorovým možnostem v místě montáže.

Díky tomu si pak pohodlí a možností prostoru zimní zahrady užijete bez ohledu na počasí či roční období. Volba provedení, rozměrů i praktického doplňkového příslušenství v podobě osvětlení anebo zastínění zimní zahrady před sluncem, vše je na vás. My vám ji už jen postavíme.

Kompletní sortiment najdete na e-shopu v sekci Celoroční zimní zahrady

Více informací na tel.: 840 810 810 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Níže jsou uvedeny nejpopulárnější typy celoročních zimních zahrad

Zimní zahrady, jejichž pohodlí si užijete po celý rok

Chcete relaxovat v těsné blízkosti s přírodou během celého roku a zároveň rozšířit obytnou plochu domu o druhý „obývací pokoj“ pro posezení s přáteli a rodinou, ale i práci v příjemném prostředí? Zimní zahrada vám to umožní.

Zajímají vás další informace ohledně zimní zahrady? Prohlédněte si další podklady níže. Nebo nás rovnou kontaktujte s dotazy či objednávkou zimní zahrady.

Více informací na tel.: 840 810 810 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.