24.10.2017

Přemýšlíte o zimní zahradě? Můžete si ji nakonfigurovat podle svých vlastních představ. Záleží jenom na vás. Nemusíte se řídit jenom nabídkou katalogů, klidně sáhněte po odvážnějších řešeních přímo na míru. Je to jenom a jenom na vás. Mnohde totiž nestačí standardní katalogová nabídka, je třeba sofistikovanějších řešení.

Zkuste 3D vizualizacizimni zahrada fotogalerie 12

Jak vytvořit zimní zahradu podle vlastních představ? Nebojte se vycházet ze situace kolem svého domu, kterou dobře znáte a konfigurovat podle svých nejtajnějších fantazií. 3D vizualizace vám pomohou vytvořit zajímavá řešení na míru. Existují totiž různé typy zimních zahrad. Jako první si zvolíte z mnoha různých typů konkrétní řešení. Může to být jednoduchý čtverec, obdélník, ale zrovna tak i mnohoúhelník, je to jenom a jenom na vás co si budete přát.

Rozměr, který bude pasovat

Stejně tak střecha může být jednoduchá pultová, ale třeba i složitější sedlová, zimní zahrady a zasklené pergoly totiž mohou mít opravdu velmi různé podoby. Ke každému domu se hodí něco trochu jiného. Jakmile si ale definitivně zvolíte podobu zahrady, která k vašemu domu bude dobře pasovat, druhým krokem je samozřejmě vytyčení rozměrů. Potřebujete najít takový rozměr, jenž bude k domu dokonale pasovat. Je možné také s odborníky řešit různá nestandardní přání a podrobnosti.

Hliník a polykarbonát je lehký

Konstrukce zimních zahrad je obvykle tvořena z hliníkových profilů, které jsou pro tento účel nejvhodnější. Jsou lehké, a pokud vyberete pro zasklení polykarbonát nebo PMMA, tedy polymethylmetakrylát, získáváte jistotu, že se desky budou lehce přenášet a montovat. Není potom nic jednoduššího, než z nich sestavit pro vás ten nejvhodnější objekt. Zároveň si volíte i to, jaká okna chcete, aby se otevírala a umožňovala vám objekt větrat, možnosti například barveného provedení a spoustu dalších věcí. Krok za krokem tak dospějete k finálnímu tvaru a podobě zahrady.