18.10.2017

Úvodní otázka má hned několik odpovědí, které zachycují důvody, proč by u vašeho rodinného zimní zahrada rozhodně měla stát. Především získáte prostor navíc, kde můžete trávit svůj volný čas, a to i ve dnech, kdy bude ošklivo, zataženo, déšť, zima.

Máte plnohodnotnou místnost k využitízimni zahrada fotogalerie 1

S pomocí zimní zahrady vytěžíte ze svého domova maximum. Navíc není nejmenší problém nechat si zimní zahradu navrhnout a postavit přesně podle vašich požadavků a představ. Díky realizaci projektu na míru a jeho vysoce kvalitním zpracování dostanete k dispozici plnohodnotnou místnost k různému typu využití. Zároveň máte nerušený výhled po celém okolí, do zahrady díky proskleným tabulím. Můžete se sem posadit za každého počasí.

Nemusíte sahat po dostupném řešení

Samozřejmě je v případě zimní zahrady a zasklené pergoly nutné myslet na všechny okolnosti. Není nejmenší problém zvolit i atypické řešení. Nemusíte sahat po dostupných sériově vyráběných zimních zahradách, které jsou k dispozici v katalogové nabídce, když vám jejich rozměry, tvary a podoba z nějakých důvodů nevyhovují. Klidně si můžete vybrat něco naprosto netypického, pokud právě taková zahrada přesně zapadne k rodinnému domu a bude vám vyhovovat.

Klidně zkuste něco atypického

Vaše řešení nemusí být žádná typová zimní zahrada, ale klidně i nějaký značně nekonvenční objekt. Pokud byste ale rádi sáhli po něčem hodně netypickém, není od věci si domluvit konzultaci s architektem, který se budováním zimních zahrad zabývá a bude vám schopen dobře poradit, jestli je vůbec možné vaši představu převést do reality, nebo ne. Pokud ne, většinou bude schopen na základě svých zkušeností navrhnout jiné řešení, které už schůdné bude. Vaší vzájemnou spoluprací tak vznikne zimní zahrada, která bude dokonale pasovat přímo k vašemu domu, a přitom bude zároveň bez problémů realizovatelná.