16.8.2017

Toužíte po zimní zahradě? Pak je důležité vědět, co od ní čekáte. Pokud nemáte jasno, jaký model zvolit, pak se vypravte do největšího Showroomu, který leží asi 2 km od Říčan u Prahy a nabízí neomezené množství zimních zahrad.


Důležité parametry

Pro budování zimní zahrady bychom neměli opomenou důležité parametry jako je velikost zimní zahrady, jak často a na co ji budeme využívat, na jakou světovou stranu bude orientována. Zcela zásadní je také otázka financí.

Tip: hliníkové zahrady se skle v rámu


Vyberte si moderní zimní zahradu

Toužíte mít zimní zahradu nebo jen stačí zasklená pergola? Pro každou variantu si můžete zvolit vhodné řešení. Vybrat si můžete z mnoha moderních variant:

SEEGLASS MAX - moderní systém zasklení bez vertikálních profilů. Perfektně odolává povětrnostním podmínkám. SEEGLASS MAX je posuvné řešení, pro ty, kdo hledají způsob, jak si vytvořit zimní zahradu, která nenaruší vzhled domu. Důležité jsou vyztužená ocelová ložiska, panty z eloxovaného hliníku, stejně jako rámy a horní lišty, které poskytnou robustní řešení, kdy nehrozí poškození skla při špatné instalaci či nesprávném používání tohoto systému. Dokonalý design je doplněn 12 mm silným sklem.

Tip: zimní zahrady se sklem bez rámu


SEEGLASS ECO - moderní způsob jak vybudovat rychle a jednoduše zimní zahradu. Zvýšíte hodnotu nemovitosti, díky nádhernému designu tohoto zasklení. Ideální pro zasklení prostoru, který chcete využívat po celý rok, kdy můžete zimní zahradu vybudovat například v kancelářských prostorách jako posezení pro hosty i zaměstnance. Vytvořte hřiště pro děti nebo dokonale chráněnou terasu před deštěm a větrem. Skla se velmi snadno udržují v čistotě. SEEGLASS ECO se přizpůsobí vašim potřebám. Stačí se obrátit na zkušené pracovníky s dotazy.