Chcete si vybudovat altán, terasu nebo zimní zahradu? Nelíbí se vám ani jedna varianta? Zaujmout by vás mohlo mobilní zastřešení terasy, která v sobě spojuje výhody všech typů venkovního posezení.


Trochu jiná zimní zahrada

Zimní zahrady mají lidé v oblibě proto, že dokážou snadno zvětšit obytný prostor. Stávají se přirozenou součástí domu. Jsou místem, kde můžeme odpočívat, sportovat či pěstovat květiny. Ne každý si může celoroční zimní zahradu dovolit a to z důvodu vysoké pořizovací ceny. Levnou alternativou je mobilní zastřešení terasy.


Obytná terasa do každého počasí


Každý ví, jak sluníčko v létě rozpálí interiér. Do stavebnicové zimní zahrady je proto potřeba dát klimatizaci a pro zastínění markýzu. Nepotřebujete- li zimní zahradu využívat i v zimě, pak je mobilní zastřešení terasy vhodnou variantou. Posuvné zastřešení vás zbaví nutnosti stínit ji a klimatizovat. Stačí prostě otevřít okna.

 

Elegantní volba

 

Základem mobilního zastřešení je konstrukce z hliníku. Výplň je odolný polykarbonát, tedy lehce tvarovatelný materiál. Mobilní zastřešení má velmi elegantní vzhled, působí velmi vzdušně a skvěle ladí s architekturou domu. Konstrukce je pevná, ale častěji posuvná, která je umístěna na kolejnice.

 

Od března do října


Mobilní zastřešení umožní využívat terasu od března do října. V případě, kdy je venku a slunečno, stačí zastřešení otevřít. V deštivých a chladných dnech jej zase zavřete. V této zimní zahradě můžete klidně grilovat. Stačí pootvírat jednotlivé moduly oken. U dražších modelů nechybí ani boční vchod pro domácí mazlíčky. V zimě poslouží pro květiny či k uskladnění zahradního nábytku.