19.5.2017

Základní vybavení montovaných domů Lounge je na vysoké úrovni. Přesto stojí za to popřemýšlet o tom, jestli není vhodné svůj doplnit o další výbavu. Nejlepší je to udělat hned při objednávce o montáži. Budete mít k dispozici všechno, co potřebujete k životu.

 

Základní konfigurace je praktická a účelná


Ať už si zvolíte kterýkoli z nabízených typů montovaných domů Lounge, tedy Lounge 30,42, 55, 62 či 75, vždy dostanete kompletně zařízenou domácnost se vším nezbytným. Promyšlená je zde i logistika, praktické uspořádání prostoru.

Nebudou vám vznikat hluché prostory, máte dostatek místa k odpočinku i k setkávání celé rodiny, pokud si například zvolíte modely Lounge 62 s 62 m2 obytného prostoru, nebo dokonce model Lounge 75 s celkem 75 m2.

Základní konfiguraci tvoří jednopodlažní nízkoenergetický dům s terasou, který se skládá z obvodových stěn a příček ze stavebně izolačních panelů, nechybí podlaha s tepelnou izolací, střešní konstrukce v podobě dřevěného klenutého rámu s izolací, dále střešní krytiny z asfaltových pásů a plastová okna s trojitým prosklením.

 

Dostanete elektroinstalace i přípojky vody

Variabilně můžete mít na klíč v rámci dodávky vnitřní dveře, dále celkovou provedenou elektroinstalaci, kterou tvoří tříjádrový měděný drát a jsou zde v mědi vyvedeny elektrorozvody od rozvaděče, automatických jističů až ke konečným zásuvkám a vypínačům.


Nechybí zde instalace pro připojení vody a kanalizace. Vybudována je rovněž přípojka určená pro teplou i studenou vodu a vývod odpadních vod, tedy výstup pro kanalizaci.
Sanitární zařizovací předměty tvoří záchodová mísa, sprchový kout, umyvadlo, bojler – ty jsou rovněž v dodávce na klíč.

Další variabilitu představují podlahy (plovoucí, PVC, parkety, palubky). Projekty domů je také možné upravit po dohodě s projektantem – třeba umístění oken nebo vnitřních stěn.