18.4.2017

Posezení na terase je v létě velmi příjemné. V zimě bychom často také uvítali dát si snídani či skleničku vína na terase. Řešení přinese zastřešení terasy, ze které rázem máte zimní zahradu.


Zastřešená terasa přináší dvojí výhodu

Terasa propojená s našim domem nabízí další obytný prostor. Jednoduše si na ní dopřejete kávu či grilované maso, když něco zapomenete, jednoduše si dojdete do kuchyně v domě. Terasu však nelze využívat když prší nebo je chladno. Tento problém vyřeší zimní zahrada, tedy celé zastřešení terasy.


Zimní zahrada či otevřená terasa

Díky zimní zahradě se sklem bez rámu série Openspace můžete využít výhod otevřené terasy i zasklené zimní zahrady. Může za to jednoduchá konstrukce, která má všechny části zastřešení posuvné. Za krásného počasí zastřešení odsunete, v dešti jej jednoduše zavřete. Jednotlivé díly do sebe skvěle zapadají.


Úsporná a bezpečná

Zimní zahrady se sklem v rámu se vyrábí na míru přímo vašemu domu. Mají hliníkovou konstrukci zastřešenou polykarbonátem. Boční stěny se vyrábí z bezpečnostního skla. Každá zimní zahrada je originální kousek. Nemusíte se bát, že bude mít soused odnaproti úplně stejnou.


Vyberte si zimní zahradu

Zastřešení terasy, zimní zahrada se sklem je vyráběna na míru. Kalkulace, zaměření u vás na pozemku a poradenství je pro zákazníky zcela zdarma. Vybrat si můžete celou řadu typů zastřešení. Pořiďte si dokonalé místo k relaxaci na dlouhé roky. Upoutá vás okamžitě velmi atraktivní vzhled. Zimní zahradu můžete doplnit o stínící techniku, která vás ochrání před přímými slunečními paprsky.