Zimní zahrady stavebnicové

 vindema

vindema2

Levná zimní zahrada, kterou postavíte sami

Stále ještě nemáte zastřešenou verandu? Líbí se vám hliníkové zimní zahrady a pergoly, ale nechcete platit za montáž? Postavte si u domu kombinaci obojího - montáž zvládnete jen ve dvou svépomocně a bez složitých příprav… Ihned poté si vychutnáte první chvíle odpočinku v pohodlí své nové zimní zahrady. 

Stavebnicová zimní zahrada z hliníku zaujme i svým designem, který je jednoduchý, ale moderní. Ladí s každým domem i zahradou. Dokonalý výhled ven a osvětlení prostoru zimní zahrady zajistí krystalicky čiré obvodové panely z prakticky nerozbitného akrylátu. A stejně tak i polykarbonátové zastřešení, které vás ochrání před letním deštíkem a dalšími rozmary počasí. Oba materiály mají také účinný UV filtr. To znamená, že může pršet, může foukat vítr i sněžit, přesto vám nic nezabrání relaxovat a užívat si příjemné chvilky, které vám posezení v pohodlí zimní zahrady přináší. Už vůbec se nemusíte zatěžovat starostmi spojenými s údržbou, kterou vyžaduje dřevěná varianta. Hliníkové zimní zahrady jsou v podstatě 100 % bezúdržbové. Mají desítky let dlouhou životnost, 10letou záruku a jsou levnéDalší podrobností, fotografie a ukázky referencí… najdete níže v záložkách.

zimni zahrad zimni zahrada3

Více informací na tel.: 840 810 810 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Chcete zastřešenou verandu? Objednejte si stavebnicovou zimní zahradu ZDE

popis

zimni zahrada palram1

zimni zahrada palram2

Levné stavebnicové zahrady

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.